Liisi järelmaks


LIISI järelmaks on lihtne ja kiire viis osta vajalikke kaupu ja teenuseid. Järelamaksuga on taskukohased ka suuremad ostud, sest saate osta peaaegu kõike, mille hind on 120–3000 euro. Kuni 4-aastane maksetähtaeg tähendab Teie rahakotile väiksemaid igakuiseid kulutusi. 
LIISI järelmaks vormistatakse ilma lepingutasuta. 
LIISI järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.
Klient saab ise valida sobiva sissemaksu summa ning ka lepingu perioodi (2-49 kuud). Laenusummat aitavad suurendada sõprade käendused.

 LIISI – lihtne ja mugav järelmaks!
 
Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast lepingu allkirjastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.
 
 
LIISI plussid:
•             Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
•             Liisi taotlemine on lihtne
•             Liisi vastab kiiresti
 
LIISI järelmaksu tingimused:
•             Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
•             Lepingu kestus kuni 48 kuud
•             Minimaalne ostusumma puudub
•             Kauba kallinemine aastas alates 16%
•             Lepingutasu puudub
 
Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame alati Sinule sobivaima lahenduse.
 
Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot. 

Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Alati leiame Teile sobivaima lahenduse.