Lugupeetud ostja,
valides uksi suure hulga stiili-ja disainivariantide seast,joostes atraktiivse hinna otsingul, ärge unustage,et peamine on siiski- uste kvaliteet.Ükski inimine ei suuda seda palja silmaga kindlaks määrata, seepärast määratakse uste kvaliteet ja tehnilised parameetrid kindlaks ülikoolide, instituutide, valmistaja spetsiaalsetes laboratooriumides, seetõttu vastavad saadud tulemused täielikult tegelikkusele.Ühekordne toote katsetus(isegi positiivse tulemuse korral)ei näita veel seda, et valmistatav toodang vastab vajalikele nõuetele. Selleks, et veenda teid,a et tootjal on olemas kõik vajalikud tingimused toodangu stabiilse kvaliteedi säilitamiseks, viivad ehitustoodangu sertifitseerimiskeskuse eksperdid läbi tootja tootmise kontrolli süsteemi hindamise.

Bandymai projektavimo metu

Kahtlematult on elus ka palju väärtuslikumaid asju, kui uksed.Ostes uksi, on hoolimatu kirjutada ostu-müügileping alla, lugemata seda eelnevalt läbi ning tundmata huvi, kas ostetavad uksed on tõepoolest sertifitseeritud, kui jah, siis kas oli see üksainus ebaoluline katsetus või terve rida olulisi katsetusi, nägu näiteks mehaaniline tugevus, soojusülekande koefitsient, heliisolatsiooni näitaja, õhupidavus, veekindlus, vastupidavus tuulekoormusele, samuti millisele tasemele vastavad katsetulemused?Kas need õigustavad teie ootusi?
Projektavimas

Ettevõtte eksisteerimise pikkade aastate vältel on läbi viidud hulgaliselt katsetusi, selgitatud välja ukse konstruuktsiooni peensused,mida rakendades oleme valmistatud kvaliteetseid metall-turvauksi „SKYDAS“.Metalli töötlemisel kasutatkse kaasaegseid kompleks seadeid. 
Programmijuhtimisega koordinaatpress lõikab teraslehte täpsusega 0,1mm.Töödeldes teraslehte sellise täpsusega,saavutatakse metall-turvauste koostedetailide kõrge kvaliteet.Samuti on kasutuses automaatlintsaag, keevitusapparaadid ja uuem pulbervärvimise liin.

Programinis koordinacinis presas

Kogu toodang valmistatakse ettetellimisel, seetõttu on võimalik valmistada erineva raskustasega konstruktsioone.
Valmistatavate toodete kvaliteet vastab ehitusnormidele ja tingimustele.130 tonnise jõuga programmjuhtimisega painutuspress painutab täpselt terasuste koostedetailid. 


Programinis lenkimo presas

SKYDAS töömehed omavad pikaajalist kogemust uste valmistamise.
Uste valmistamisel SKYDAS kasutab euroopa kvaliteedi metalli.
Programmjuhtimisega punktkeevitusaparaat keevitab kvaliteetselt isegi 6 mm paksust terast,deformeerimata seejuures konstruktsiooni. 
Programinis taškinis suvirinimo prietaisas


Kogu ukse metallkonstruktsiooni värvime pulbermeetodil.


Pulbervärv on ette nähtud metallpindade kestvuse pikendamiseks. Hea kvaliteediga pinnakatte saamiseks tuleb rangelt järgida kõiki värvimisprotsessi etappe, selleks seadmestasime uste värvimise konveieriliini.


Enne värvimist ukse metallkonstruktsiooni pind rasv ärastatakse ning töödeldakse temperatuurini kui 80ºC kuumutatud fosfaadiga GARDOND A 4932/1.

    Nuriebalinimas

Värvitavale pinnale pihustatav kuivpulber on eelnevalt elektriseeritud, tänu millele katab see pinda ühtlaselt ning püsib paremini. Võttes arvesse toote kuju, kontrollitakse ja muudetakse elektroonilise värvimisaparaadi programmidega elektrostaatilise välja tugevust, samuti pihustatava värvi voogu Värvipulbriga töödeldud uksed pannakse ahju. Pulbervärvi polümeriseerimisahju elektroonika kontrollib ahju temperatuuri (180–200 °C) ja värvi sulatamise aega. Niiviisi saadakse kvaliteetne ja ühtlane pinnakatte paksus, mis on pikaealisem, kui tavameetodil värvimine. Uste värvimise kvaliteeti kontrollitakse elektroonilise aparaadiga, mis määrab kindlaks värvikihi paksuse.


Ukse metallosa saab värvida vastavalt RAL kataloogile.

Dažų miltelių užpurškimasMiltelinis dažymas: polimerizacija

Dažų storio kontrolė


Välisustele esitakse hulgaliselt kõrgeid nõudmisi.Need uksed peavad olema vastupidavad tuulekoormusele, neil peab olema kõrge soojusülekande koefitsient ja heliisolatsiooni näitaja ning nad peavad olema õhu-ja veekindlad.Samal ajal me kõik tahame, et uksed oleksid ilusad mitte üksnes uuelt,vaid ka paljude aastate möödudes. Kõigi nende nõudmiste saavutamiseks on vajalikud teadmised ja kvaliteetsed materjalid, seetõttu valisime välisuste viimistluseks immutatud veekindla MDF plaadi (UMIDAX-HLS). See Belgias valmistatud plaat on sertifitseeritud vastavalt Euroopa standartile EN 13986:2002,mis näitab niiskuskindla plaadi püsivat kvaliteeti.

Frezavimo procesasFrezavimas

Nagu eespool viidati,valmistatakse välisuste viimistlusplaat UMIDAX-HLS.Vaatamata sellele,et nimetatud viimistlusplaadil on olemas selle kvaliteeti kinnitavad sertifikaadid,samuti Leedus läbi viidud niiskuskindluse katsetuste protokollid,immutame me seda enne värvimist täendavalt kahekomponendilise polüuretaanisolaatoriga «Milesi», mis isegi pärast mehaanilisi kahjustusi kaitseb plaati niiskuse mõju eest.Isolaatoriga kaetud pinda töödeltatakse kahekomponendilise polüuretaankrundiga «Milesi».Krundi kõvendi vahekorda kontrollivad elektroonilised seadmed,tänu millele saadakse suurepärase kvaliteediga pinnakatte keemiline koostis.Hästi ettevalmistatud ukse viimistluskatte pind värvitakse kahekomponendilise polüuretaanvärviga «Milesi»

Kruopštus apdailos skydų paruošimas

 

Apdailos plokštės dažymas   Paruošimas laminavimui  PVC plėvelės laminavimas


Apsauginių durų apšiltinimas akmens vatos plokštėmis


Šarvuotų durų surinkimo cechasŠarvuotų durų pakavimas         Transportavimas į sandėlįDurų talpinimas sandėlyje     Sandėlis


Apsauginės durys paruoštos transportavimui  


Durų pakrovimas  Pakrovimas