SKYDAS STANDART 2

SKYDAS STANDART 2 on tuletõkke- turvauks(WK2 1627, 2 turvaklassWK 2 ENV1627.pdf) kasutuseks nii elamutes, kortermajades,

büroo- ja tööstushoonetes tuletõkkesektsioonide vahelise uksena. Valida on kas sise- või välisuksena, paremakäelise (R) või vasakukäelise (L) ukse vahel.


 SKYDAS STANDART 2 uksed (sissemurdmise vastane teine klass WK 2 ENV1627.pdf) mitte ainult tagavad kaitset sissemurdmise eest, vaid ka omavad kõrgeid tulekindlaid omadusi. Nad on mõeldud tulekahju levimise piiranguks ja selle tagajärgede faktorite ning inimeste ohutu evakueerimise tingimusteks. Uksepiit – 100 mm painutatud L-kujulise kujuga profiil on laiem, kui tavalistes broneeritud ustes omab 6 kõverdus kandiga. Uksepiit on fikseeritud ja kaitstud saagimise võimaluste eest väljaulatuvate terasest 16 tihvti abil, mistõttu pole vajadust selle betoneerimiseks.

SKYDAS STANDART 2 uste vastupidavus sissemurdmiste eest on testitud ja kinnitatud notifitseeritud labori IFT Rosenheim(Saksamaa) poolt, neile on määratud ohutuse 2 klass(WK2), vastavalt standardile ENV 1627. Nende mudelite sisse monteeritakse mitte madalamad kui 3 klassi ohutuse lukud , milledest ühel peab olema kaitseplaat, mis ei allu väljapuurimisele.

Valmistatud vastavalt ettenähtud normidele ja omavad sertifikaati, selle seeria mudelid on garantiiks teie kodurahule ja ohutusele.Läbiviidud katsed näitasid, et uksed SKYDE STANDART 2 kaitsevad ruume tule eest 30 või 45 minuti jooksul ja kannatavad välja 1000 kraadilise kuumuse. See on eriti aktuaalne paljukorterilistes majades, kus tuli võib levida naabritelt. Peale selle need korteriuksed kaitsevad väga hästi suitsu ja vingu eest. Kõige tihedamini uksed SKYDAS STANDART 2 paigaldatakse korteritesse, kuid neid võib edukalt ekspluateerida ka välisustena, kui kasutada välisviimistluseks impregneeritud plaate UMIDAX-HLS ja tsingitud metallkonstruktsiooni. MDF välis- ja siseviimistlus reljeef mustriga , mis on teostatud freesimise abil, liimitud spetsiaalse tehnoloogia abil(lamineerimine) PVC kihiga, mis imiteerib erinevate puude liikide värvi ja struktuuri.On võimalik erinevate kile värvide ühendamine erinevate mustritega(Mustrid.pdf), mis on esiletoodud SKYDAS kataloogis. On võimalikud ka siledad paneelid ilma mustrita.

Lähtealane komplektatsioоn:

1. Uksepiit – 100 mm L-kujuline painutatud profiil, väljaulatuvate terasest 16 tihvthiga, mis on kaitstud  saagimisest 24 mm terasest tihvtidega, täielikult soojendatud kivivillaga või montaažvahuga.                   

2. Ukseplaat – painutatud spetsiaalne metallkonstruktsioon, soojustatud 100% 50 mm kivivillaga; plaadi üldpaksus 75 mm; lukud kaitsekilpidega.                                                                                                    3. Tugevdatud  uksehinged tugilaagritega, kaetud kromeeritud kübarsulguritega – 2 tükki.                          

4. Kaitse väljavõtmise vastased tihvtid, läbimõõduga 16 mm – 4 tükki.                                                             5. Tihendatud vahetükkidega – 2 tükki.                                                                                                                        6. Uksesilm.                                                                                                                                                                   7. Sisemise ja välimise ukse plaadi viimistlus – kliendi valikul, vt.siin                                                              8. Välis ukse piidad.                                                                                                                                                        9. Sisemised ukse piidad( tulekindlate uste jaoks).                                                                                            10. Lukud – kliendi väljavalikul, üks lukkudest on mitte alla 3 klassi ohutus kvalifikatsiooni.Kasutatavad sertifitseeritud lukud MOTTURA,CISA, ASSA ja ABLOY  on tuntud oma kõrge turvalisuse poolest.              

11. Üks lukkudest on kaitstud puurimisvastese plaadiga.


SKYDAS STANDART 2 on heli(Rw =41dB) - ja soojuskindlad (Ust = 1,3 W/(ì²Ê) tänu dekoratiivpinna all olevale MDF plaadile, raami ja lengi vahelisele termoplastilisele elastomeertihendile.

SKYDAS kataloog