SKYDAS 2000


Välisustele SKYDAS 2000  esitatakse hulgaliselt kõrgeid nõudmisi. Need uksed peavad olema 

SKYDAS 2000
vastupidavad tuulekoormusele, neil peab olema kõrge soojusülekande koefitsient ja heliisolatsiooni näitaja ning nad peavad olema õhu- ja veekindlad. Samal ajal me kõik tahame, et uksed oleksid ilusad mitte üksnes uuelt, vaid ka paljude aastate möödudes.

SKYDAS 2000 on väljapoole avanev metalluks. Kahepoolse turvaukse passivne osa on fikseeritud riividega lengi paku ja ülaosa külge. Uks on valmistatud külmvaltsitud lehtterasest stantsimise, kantimise ja keevitamise teel.

Ühepoolse metallukse maksimaalsed mõõdud on laius 1100mm ja kõrgus 2150mm. Kahepoolse turvaukse maksimaalsed mõõdud on laius 2780mm ja kõrgus 2990mm. Hingedeks on kolm (ühepoolsel) või kuus (kahepoolsel) keevitatavat kuullaagritega terashinge. Hinge telje läbimõõt on 18 mm.Hingede vahel paiknevad  turvatihvtid diameetriga 18 mm.

SKYDAS 2000 ukseleht on paksusega 86 mm. Mantelservad asuvad külgedel ja ülaserval. Väliskülg ja sisekülg on valmistatud 1-2mm  paksusest elektrotsingitud teraslehest. Ukse raami ja karbi metallkonstruktsiooni ääred kaetakse plaadiga UMIDAX-HLS.Ukselehe sees on L-profiilist tugevdusribid. Isolatsiooniks kasutatakse tulekindlat kivivilla ja valmis konstruktsioon viimistletakse  UMIDAX-HLS (veekindla MDF-plaadiga). Ukse metallosad on värvitud struktuur-pulbervärviga viimistletakse  UMIDAX-HLS (veekindla MDF-plaadiga)Belgias valmistatud plaat mis on sertifitseeritud vastavalt Euroopa standartile ET 13986:2002 mis näitab niiskuskindla plaadi püsivat kvaliteeti. Värvimine toimub ``SKYDAS`` tehases , värvides pinda kahest komponendist koosneva värviga. Paneeli värvimine toimub 4-kordse kihi katmisega, eelneva kruntimisega ja kihtide vahepealse lihvimisega, kuna ühekordse värvi katmisega vastavat tulemust ei saavuta.

On võimalikud mitmesugused standardsed mustrid(Mustrid.pdf) ja värvi gamma variandid. Värvi ja mustrit võib valida RAL kataloogi järgi, võib ka ``SKYDAS`` kataloogi järgi.

Lähtealane komplektatsioon:

Uksepiit – painutatud, sirgnurgaline, metall profiil, täielikult kaetud niiskuskindla plaadiga Umidax HLS

Ukse plaat – painutatud spetsiaalne metallkonstruktsioon, täielikult kaetud niiskuskindla plaadiga Umidax HLS Uksehinged toetus laagritega, kaetud kromeeritud kübarsulguritega – 3 tükki.

Pöörlevate kaitse mahavõtmise vastased tihvtid läbimõõduga 16 mm – 2 tükki

Tihendatud vahetükid – 2 tükki.Ukse tihendiks on lengile kinnitatud elastsest kummist D-profiiliga ja E-profiiliga tihendid.

Uksesilm

Välis-ja siseviimistlusega ukseplaat – värvitud UMIDAX –HLS plaat

Välised ja sisemised uksepiidad – värvitud UMIDAX-HLS plaat

Lukud – kliendi valikul.

Uksepakk roostevabast terasest.

ASSA plaat uksepiidale.

Lisa Täiendavalt pikendatud rõngad ukse raami jaoks(kui monteeritakse täiendav lukk).

 SKYDAS 2000 on heli(Rw =42dB) - ja soojuskindlad (Ust = 1,0 W/(ì²Ê)