SKYDAS Standart 3

Peamiselt elamutes ja mitmekorruselistes kortermajades kasutatav metallturvauks SKYDAS Standart 3. Sobib kasutada ka suurendatud turvanõudega uksena tööstushoonetes, kontorites või eramutel välisuksena( 3 turvaklass WK 3 ENV1627.pdf).


Väljapoole avanev kahe lukuga (üks lukk turvalukk, teine lukk kas käigu- või turvalukk)  turva-metalluks.  Uks on valmistatud külmvaltsitud lehtterasest stantsimise, kantimise ja keevitamise teel. Turvaelementideks on ukselehe sisse ulatuvad turvatihvtid ja lukukarbid vastavad kõrgematele turvalisuse ja esteetilisuse nõuetele. Need on sissemurdmise vastased uksed, mis kaitsevad Teie elamut isegi kogenud sissemurdja eest, kes kasutab sissemurdmisel raskeid instrumente. Vastupidavus sissemurdmisele Skydas Standart 3 ustel on testitud ja kinnitatud notifitseeritud laboris IFT Rosenheim (Saksamaa) ja on antud ohutuse WK 3 ENV1627.pdf vastavalt standardile ENV 1627.

Skydas Standart 3 omavad head soojus-ja helikindlust, seetõttu sobivad hästi eramajale ja korteritele. Skydas Standart 3 välisuste viimistlus on valmistatud sertifitseeritud kõrgkvaliteetsest impregneeritud belgia plaadist UMIDAX-HLS, mis jääb niiskuskindlaks isegi mehhaaniliste vigastuste korral Plaadi värvimiseks kasutatakse kõrgkvaliteetse polüuritaan värvi, mis ei pleeku pikkade aastate jooksul . Skydas Standart 3 uksed võivad olla tuleohutusvastased, avanevad väljapoole ja sissepoole.Uksepiit – 100 mm, painutatud profiil L-kujuline on laiem, kui teised ``broneeritud`` uksed, omab 6 painduvat külge.Uksepiita fikseeritakse 16 terasest, väljaulatuvate 24 mm tihvtidega, mis on kaitstud saagimise eest, seepärast puudub vajadus seda betoneerida. Sisemise ukseplaadi konstruktsioon on samuti kinnitatud tugevdus külgedega, mis ei lase ust deformeeruda sissemurdmise katsel. Selle mudeli sisse pannakse lukud mitte madalamad kui 5 kategooria ohutuslukud. Mõlemad lukud monteeritakse teraskaitse karpide sisse. Seifilukk on kaitstud mangaan plaadiga, mis on väljapuurimiskindla, ukse luku vedrud on täiendavalt kaitstud terastorudega.

Skydas Standart 3 mudelil uksehingede poolt on 4 reguleeritavat tugevdatud tihvti, paksusega 16 mm, mis kaitsevad uksi isegi peale seda, kui ukserõngad on läbi saetud.

Lähtealane komplektatsioon:

1. Uksepiit – 100 mm painutatud profiil L-kujuline, 16 terasest, väljaulatuvate 24 mm tihvtidega, mis on kaitstud saagimise eest; täielikult soojustatud kivivilla või montaaz vahuga.                                                                                                                                   2. Ukseplaat – painutatud , spetsiaalne metallkonstruktsioon, 100% soojustatud 50 mm kivivilla kihiga                                                                                                                                                                                 3. Tugevdatud, uksehinged vastupidavate laagritega, kaetud kromeeritud kübarsulguritega – 2 tükki.                                                                                                                                                                                 4. Mahavõtmise vastased kaitse tihvtid läbimõõduga 16 mm – 4 tükki.                                                                                                                                    5. Ukse tihendiks on lengile kinnitatud elastsest kummist D-profiiliga ja E-profiiliga                                                                                                                                      6.Uksesilm.                                                                                                                                                                   7.Ukse plaadi välis-ja siseviimistlus – kliendi valikul vt.siin                                                                                                                                       8.Väliseduksepiidad.                                                                                                                                                  9.Sisemised uksepiidad ( tuleohutuskindlate uste jaoks).                                                                                                                                     10. Lukud – kliendi valikul, üks lukkudest mitte madalam kui 5 ohutustaseme kategooriaga, vt.siin.                                                                                                                                 11. Üks lukkudest on kaitstud puurimisvastase plaadiga.                                                                                                                                12. Uste lukkude fiksaatorid on täiendavalt kaitstud terastorudega, kolmesuunaline lukustus.


SKYDAS Standart 3 on heli(Rw =41dB) - ja soojuskindlad (Ust = 1,3 W/(ì²Ê)