SKYDAS STANDART 1

Hea kaitse tase ja mõistlik hind eraldab mudeleid seeriast SKYDAS STANDART.

Need on populaarsemad mudelid, mis omavad kõrgemat nõudmist. Uks on valmistatud plaadist, mis on painutatud külmvalu terasest, mis takistab selle tagasi käänamist. Lisaks konstruktsioonile annavad kindlust mahavõetavate uksepiida poltide olemasolu, mis on paigaldatud ukse sillutatud pakuotsa. Nad takistavad ukse kergitamist ja avanemist juhul, kui sooritatakse ukselingi lõikamist. Kõik mudelid SKYDAS STANDARD-i seeriast on varustatud kindlate seifi lukkudega kodeeritud mehhanismiga ümberkodeerimise süsteemiga või silindrilise mehhanismiga, mis ühendab endas ohutust ja ekspluatatsiooni kergust. MDF paneeli välis ja sisevooderdamine reljeef mustriga, mis on valmistatud freesimise abil, liimitud spetsiaalse tehnoloogia abil (lamineerimine) kilega, mis imiteerib erinevate puuliikide värvi ja struktuuri. Tihti SKYDAS STANDART uksed paigaldatakse korterites, kuid neid on võimalik edukalt ekspluateerida ka välistingimustes, kui kasutada impregneeritud plaate UMIDAX-HLS viimistlust ja tsingitud metallkonstruktsiooni. On võimalik kasutada mitmete kilede värve erinevate mustritega(Muster.pdf), mis on ettetoodud kataloogis SKYDAS. On olemas ka siledad paneelid mustrita. Suur värvi gamma, mustrite valik ja meeldiv matt varjund vastavad kaasaegse elamu disaini nõuetele ja lubab rahuldada kõige nõudlikumate ostjate soove.

Soojuse ülekandmise koefitsient Ust = 1,3 Wt/(ruutmeeter2). Heli isolatsiooni tase Rw =  41 dB RW 41DB.pdf.

 Väljapoole avanev metalluks.  Uks on valmistatud külmvaltsitud lehtterasest stantsimise, kantimise ja

 keevitamise teel.
Ühepoolse turvaukse maksimaalsed mõõdud on laius 1100mm ja kõrgus 2150mm. Kahepoolse turvaukse maksimaalsed mõõdud on laius 2780mm ja kõrgus 2990mm.Kahepoolse turvaukse passivne osa on fikseeritud riividega lengi paku ja ülaosa külge.

Lähtealane komplektatsioon:

1. Uksepiit – 80mm painutatud, täisnurkne profiil L–kujulise vormiga, kinnitatakse 8 tugevdamisega; täielikult soojendatud kivivillaga või montaažvahuga.
2. Ukseplaat – spetsialiseeritud painutatud metall konstruktsioon, 100% soojendatud 50 mm kivivilla kihiga; plaadi üld paksus 75 mm.
 3. Uksehinged põhilaagritega kinnised kromeeritud kübarsulguritega – 2 tükki.
 4. Ukse hingete pöörlevad kaitse tihvtid läbimõõduga 16 mm – 2 tükki.
 5. Tihendatud vahetükid – 2 tükki.
 6. Lisa tulekahjuvastane vahetükk (tulekahjuvastsaste uste jaoks). 
 7. Uksesilm läbimõõduga 14 mm.
 8. Ukse plaadi välis ja siseviimistlus – kliendi valikul.
 9. Ukse välispiidad.
10. Ukselukud kliendi valikul. Kasutatavad lukud MOTTURA, ASSA , ABLOY ja CISA on tuntud oma kõrge turvalisuse poolest.

 SKYDAS kataloog