SKYDAS STANDART PLIUS

Hea kaitse tase, kõrgentatud soojusisolatsioon, kõrgendatud heliisolatsioon on saavutatud heliisolatsiooni materjali paksusega (100 mm) ja mõistlik hind muudab mudeli SKYDAS STANDART PLIUS kvaliteetsemaks. Need spetsiaalsed mudelid rohkem pakuvad huvi esimeste korruste elanikele, samuti ka neid kelle korteriuks asub lifti lähedal. Kõik STANDART PLIUS mudelid on varustatud kindlate seifi lukkudega kodeeritud mehhanismiga, ümberkodeerimissüsteemiga või silindrilise mehhanismiga, mis ühendab endas ohutust ja ekspluatatsiooni lihtsust.
Helikindel uks komplekteeritakse koos lävepakuga või kasutatakse automaatselt allalaskuvat uksetihendit, helikindlusklassiga 44 dB.
Kasutatakse ruumidevahelise siseuksena ja tehniliste ruumide uksena.

SKYDAS STANDART PLIUS väljapoole avanev metalluks. Uks on valmistatud külmvaltsitud lehtterasest stantsimise, kantimise ja keevitamise teel.
Ühepoolse turvaukse maksimaalsed mõõdud on laius 1100mm ja kõrgus 2150mm. Hingedeks on kaks või kolm keevitatavat kuullaagritega terashinge. Hinge telje läbimõõt on 18mm. Hingede vahel paiknevad  turvatihvtid diameetriga 18 mm. Isolatsiooniks kasutatakse tulekindlat kivivilla ja valmis konstruktsioon viimistletakse  
MDF-plaadiga. Paneeli MDF reljeef mustriga välis ja siseviimistlus, mis on töödeldud freesimise abil ja liimitud spetsiaalse tehnoloogia järgi (lamineerimine) kilega,erinevate puitmaterjale imiteerivaid struktuure ja värve.On võimalik erinevate kile värvide ühendamine erinevate mustritega(Mustrid.pdf), mis on esiletoodud SKYDAS kataloogis. Ukse metallosad on värvitud struktuur-pulbervärviga. Ukseleht on paksusega 126(!) mm. Mantelservad asuvad külgedel ja ülaserval. Välis- ja sisekülg on valmistatud 1-2mm paksusest teraslehest. Ukselehe sees on L-profiilist tugevdusribid ja isolatsioonimaterjaliks on kivivill paksusega 100mm. 

SKYDAS Standart Plius on heli(Rw =44dB) - ja soojuskindlad (Ust = 1,1 W/(ì²Ê)

 
Lähtealane komplektatsioon:


1.Uksepiit – 135mm painutatud, sirgnurgaline L-kujuline profiil, fikseeritud 8 kinnitusega; täis soojendatud kivi villaga või montaaži vahuga.

2. Ukse plaat – painutatud spetsiaalne metellkonstruktsioon, 100% soojendatud 100 mm kivi villa kihiga; plaadi üldpaksus 126 mm.

3. Toetus laagritega uksehing, kaetud kromeeritud kübarsulguritega – 2 tükki.

4. Pöörlevate kaitse tihvtide uksehinged läbimõõduga 16 mm – 2 tükki.

5. Tihendatud vahetükid – 2 tükki.Ukse tihendiks on lengile kinnitatud elastsest kummist D-profiiliga ja E-profiiliga tihendid.

6. Ukse silm läbimõõduga 14 mm.

7. Välis ja sise viimistlus ukse plaat – kliendi valikul.

8. Välis ukse piidad.

9. Lukud – kliendi valikul

10. Ukse pakk – roostevaba teras..

11. Ukse plaadi pakuots – roostevaba teras.

SKYDAS kataloog